УВАГА!

СБУ встановило рівні терористичної загрози для регіонів України.

У зв’язку с загостренням ситуації на адміністративному кордоні з АР Крим та у районі проведення антитерористичної операції, згідно пункту 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 р. № 92, Служба безпеки України інформує про прийняття рішення щодо встановлення наступних рівнів терористичних загроз для областей України:

СІРИЙ (можлива загроза)–Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Тернопільська.

СИНІЙ (потенційна загроза)–Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська та м. Київ,

ЖОВТИЙ (імовірна загроза)–Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.

ЧЕРВОНИЙ (реальна загроза) -  Донецька, Луганська, АР Крим.

Для Запоріжжя встановлений другий за ступенем терористичної загрози – ЖОВТИЙ рівень. Відповідно до постанови Кабміну “Про затвердження Положення про єдинудержавну систему запобігання, реагування і припиненнятерористичнихактів та мінімізаціїїхнаслідків“, “жовтий” рівень (імовірназагроза) означає, що є підтвердженаінформація про підготовку до вчиненнятерористичного акту.

Реагування на такий рівеньзагрози включає низку заходів, серед яких, зокрема, постійний контроль за розвитком подій, пов’язаних із загрозою вчинення терористичного акту; прогнозування ймовірних наслідків вчинення терористичного акту; посилення охорони і перепускного режиму на об’єктах можливих терористичних посягань; посилення охорони громадського порядку та державного кордону; інформування населення про порядок поводження у разі загрози вчинення та вчинення терористичного акту.

в дошкільному закладі проводяться заходи на виконання "Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків":

- перепускний режим доступу в дошкільний заклад;

- інструктування працівників щодо забезпечення умов безпечного перебування дітей в дошкільному закладі;

- інструктування вихованців щодо безпеки при виявленні підозрілих предметів та при зустрічі з незнайомими людьми;

- щоденний огляд території закладу, щодо виявлення підозрілих предметів з обов'язковим занесенням результатів огляду в спеціальні журнали;

-інформування батьків щодо дій у разі надзвичайних ситуацій.