Новини

Дізнайтесь про нас більше!


Свято Івана Купала

5 липня 2019 року в дошкільному закладі пройшов тематичний день, присвячений народному святу Івана Купали. Діти подивились відео-презентацію про історію та традиційне святкування Дня Івана Купали, плели вінки з польових квітів, водили хороводи та грали в традиційні купальські ігри.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Наш гість - Запорізький обласний театр ляльок

3 липня 2019 року Запорізький обласний театр ляльок презентував дітям казкову виставу "Кіт без чобіт".

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


День Конституції України

27 червня 2019 року, з нагоди святкування Дня Конституції України, в закладі пройшов тематичний день "Наша батьківщина - Україна". З дітьми проведені заняття по ознайомленню з народними та державними символами України, дидактичні ігри. Також діти грали в українські народні ігри, слухали українські народні пісні.


Ярмарок українських іграшок

26 червня 2019 року в закладі пройшла виставка дитячих робіт "Ярмарок українських іграшок". З дітьми проведені заняття по ознайомленню з традиційними українськими розписами (Косівським, Опішнянським, Петриківським) та Яворівською іграшкою. Діти разом з вихователями розмалювали силуети іграшок традиційними розписами та прикрасили ними павільйони. 


Бал квітів

21 червня 2019 року для дітей було проведено музично-розважальне свято "Бал квітів".

До дітей завітала Королева Квітів і разом з ними грала  в музичні рухливі ігри, танцювала та співала. 

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Наш гість - Домовуша

20 червня 2019 року до дітей завітав Домовуша з кукольною виставою "Гусеня". Діти з цікавістю дивились пригоди гусеняти, разом з героями шукали вихід з різних ситуацій та емоційно відгукувались на події вистави.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Наш гість - Патрульна поліція

19 червня 2019 року в заклад завітали працівники Патрульної поліції. Вони провели з дітьми роз'яснювальну бесіду про роботу Патрульної поліції та бесіду з безпеки дорожнього руху. Також діти мали змогу роздивитись патрульний автомобіль, посидіти в ньому, поговорити по гучномовцю та ввімкнути сирену.

Дякуємо працівникам Патрульної поліції за співпрацю!

 

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Екскурсія до природничого музею ЗНУ

13 червня 2019 року діти груп середнього дошкільного віку "Посмішка" та "Колобок" відвідали природничий музей ЗНУ.  Цікаву екскурсію проводив директор музею Олександр Миколайович Коротя. Діти мали змогу дізнатись про різноманітний тваринний світ України, познайомитись з унікальним зібранням опудал тварин та птахів, а також з величезною колекцією плазунів, риб, комах та пташиних яєць.

Дякуємо Олександу Миколайовичу за незабутні враження та цікаву екскурсію!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Тематичний день "Азбука доріг"

10 червня 2019 року в закладі пройшов тематичний день "Азбука доріг". Для дітей організовано та проведено наступні заходи:

- тематичні бесіди з безпеки дорожнього руху для пішоходів;

- дідактичні ігри щодо закріплення знань про безпечну поведінку на дорозі;

- цікава подорож "Країною дорожніх знаків";

- зображувальна діяльність ("Дорожні знаки", "Обережно: дорога");

- сюжетно-рольова гра "Водії та пішоходи" (моделювання ситуацій на дорозі);

- читання художніх творів за тематикою дня.


 Оздоровчий період

З 03 червня 2019 року в дошкільному закладі розпочався оздоровчий період, який триватиме до 31 серпня. Впродовж літа для дітей заплановано проведення багато різноманітних заходів:

- загартування ( сонячні ванни, обливання стоп ніг водою, ходьба босоніж);

- художньо-продуктивна діяльність (малювання, аплікація, ліплення);

- музична діяльність (співи, танці, гра на музичних інструментах, музичні ігри);

- пізнавальна діяльність (ознайомлення з природою та навколишнім світом, досліди з піском, водою, вітром, дидактичні ігри та вправи);

- ігрова діяльність ( рухливі ігри, сюжетно-рольові ігри, ігри з піском, водою та вітром, квести)

- фізична діяльність ( заняття з фізичного виховання, спортивні комплекси, діяльність на "Стежинці здоров'я");

- освітня діяльність (формування знань про безпеку життєдіяльності та здоровий спосіб життя).

Впродовж літа діти мають змогу отримувати другий сніданок (соки та фрукти ) та питну воду за потребою.


Прощавай, дитячий садок!

22-23 травня 2019 року в закладі пройшли випускні свята в групах старшого дошкільного віку "Дзвіночки" та "Веселка". Діти отримали пам'ятні дарунки. Батьки та діти висловили щиру подяку  працівникам закладу за турботу, дбайливе ставлення та високий професіоналізм, для кожного знайшли теплі та зворушливі слова.

Вітаємо майбутніх першокласників та бажаємо успіхів в навчанні!


Свято Вишиванки

17 травня 2019 року в дошкільному закладі пройшло традиційне святкування Дня Вишиванки. З нагоди свята діти та педагоги вбралися в вишиванки та взяли участь у музичній розвазі, де слухали та співали українські пісні, танцювали та грали в музичні ігри.


Талант- шоу Зірочки дошкілля"

16 травня 2019 року в Міському палаці дитячої творчості пройшов заключний  гала-концерт переможців ІІІ-го Міського талант-шоу "Зірочки дошкілля".  Наш заклад представляли вихованки старших груп  "Дзвіночки" та "Веселка" - переможці районного відбіркового етапу Талант-шоу. Вони   заспівали пісню "Дощик, дощик накрапає..."

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Веселі старти

10 травня 2019 року вихованці групи старшого дошкільного віку "Дзвіночки" взяли участь у спортивних змаганнях з першокласниками ЗЗШ № 15.

Наша команда посіла І місце!

Вітаємо переможців!


Місячник боротьби з туберкульозом

З 10 квітня по 10 травня 2019 року в закладі проходив Місячник боротьби з туберкульозом.

З дітьми проводилися тематичні бесіди "Що таке туберкульоз?", "Як зберегти своє здоров'я",  "Ми - за здоровий спосіб життя" та ін.. Також проводилися фізкультурні розваги, спрямовані на формування інтересу до здорового способу життя, День здоров'я, виставки дитячих робіт "Біла ромашка - символ чистих легенів та боротьби з туберкульозом". На інформаційних стендах для батьків було розміщено консультації "Дитина та туберкульоз", "Діагностика туберкульозу у дітей", "Вакцинація проти туберкульозу в Україні

Не обходьте увагою своє здоров'я! Хворобу краще попередити ніж лікувати!


Вшановуємо героїв

8 травня 2019 року, з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги, у всіх групах пройшли тематичні заняття та виготовлено символ пам'яті - Червоний мак. 

У цей день діти груп старшого дошкільного віку вшанували пам'ять героїв традиційним покладанням квітів до пам'ятника "Воїнам-визволителям". Також діти відвідали Обласну дитячу бібліотеку. Працівники бібліотеки підготували цікаву розповідь про Другу світову війну. Діти мали змогу подивитись  відеоматеріали часів війни, послухати фронтові пісні та роздивитись військову амуніцію солдатів.

Ми зберігаємо пам'ять про героїв Другої світової війни!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Тиждень безпеки

З 22 по 26 квітня 2019 року в закладі проходив Тиждень безпеки. В ході Тижня було проведено багато різноманітних заходів:

- тематичні заняття;

- просмотр передачі "Уроки тітоньки Сови" щодо безпеки дитини;

- тренінги по наданню першої допомоги при травмах та виклику Служби порятунку;

- навчальна евакуація на випадок надзвичайної ситуації;

- дідактичні ігри на закріплення знань щодо особистої безпеки;

- читання літературних творів щодо безпечної поведінки;

- бесіди-обговорення проблемних ситуації щодо безпечного поводження в довкіллі.


Ми - маленькі туристи

26 квітня 2019 року відбувся туристичний похід, в якому взяли участь педагоги та діти старших груп закладу. Захід проводився в рамках проведення Місячника боротьби з туберкульозом та з метою формування у дітей знань про активний відпочинок та здоровий спосіб життя. Діти допомагали ставити намет, грали в спортивні ігри та проводили спостереження за природою. Всі отримали гарний настрій та незабутні враження від маленької подорожі.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Фестиваль дитячої творчості "Сузірря талантів"

18 квітня 2019 року в Академічному ліцеї пройшов районний етап Міського Фестивалю дитячої творчості "Сузірря талантів". В ньому брали участь вихованці дошкільних закладів Олександрівського району. Вихованки груп старшого дошкільного віку нашого закладу презентували співочо-танцювальну композицію "Дощик накрапає", яку підготували під керівництвом музичного керівника Усенко О.І. Виступ було гідно оцінено - дівчатка посіли І місце. Невдовзі вони будуть представляти район на Міському фестивалі, який відбудеться в травні.

Вітаємо з перемогою учасників фестивалю!

Дякуємо музичному керівникові за якісну підготовку виступу!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Благодійний марафон "Весняні дзвіночки"

З 08.04 по 12.0 2019 року в дошкільному закладі пройшов традиційний Благодійний марафон "Весняні дзвіночки". Під час марафону для дітей  було організовано розважальні заходи: квест "У пошуках пригод", театральна вистава "Теремок" та спортивні розваги. Благодійні внески, зібрані під час марафону переведені на рахунок закладу в Благодійному фонді "Освіта". Ми обов'язково проінформуємо про те, на які цілі використані ці кошти.

Діти та колектив закладу вдячні всім за допомогу та небайдужість!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Театральний фестиваль

З 01.04 по 12.04 2019 року в закладі проходив традиційний театральний фестиваль. Діти разом з педагогами підготували театральні вистави за мотивами відомих казок та творів дитячих письменників. Діти демонстрували свої театральні, хореографічні та співочі вміння не тільки одноліткам, але й батькам. 

Ми пишаємось нашими маленькими артистами!

Бажаємо їм подальших творчих успіхів!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Виставка "Краса Землі моєї"

За результатами проведення районної виставки дитячої творчості за творами Василя Сухомлинського "Краса землі моєї" серед дітей старшого дошкільного віку, яка проходила з 18 по 28 лютого, вихованки нашого закладу посіли І и ІІ місця. Вихованка групи "Дзвіночки" Аня П. здобула І місце за роботу "Як метелик плавав у ставку", а вихованка групи "Веселка" Оля Г. - ІІ місце з роботою "Допитлива сорока".

Вітаємо учасниць з перемогою! 

Роботи можна подивитись в розділі "Галерея"


Виставка "Тарасові вірші" 

25 березня в фойє закладу відкрилась виставка дитячих робіт за мотивами творів Т.Г. Шевченка  "Тарасові вірші". Діти разом з педагогами илюстрували відомі твори Т.Г. Шевченка в різних техніках зображувального мистецтва.

Дякуємо дітям та педагогам за фантазію та майстерність!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Декада українського мовлення

З 11 по 22 березня 2019 року в закладі пройшла Декада українського мовлення, присвячена Шевченківським дням. В ході Декади з дітьми проводилось багато різноманітних заходів:

- тематичні заняття та бесіди;

- конкурси читців поезії Т.Г. Шевченка;

- музичні розваги "Світ української пісні!";

- концерт ансамблю бандуристів "Божена" Запорізької обласної філармонії;

- виставки дитячих малюнків за мотивами творчості Т.Г. Шевченка в групах;

- читання творів Т.Г. Шевченка та інших українських письменників;

- знайомство з народно-ужитковим мистецтвом, ремеслами України;

- українські народні ігри;

- перегляд мультфільмів українською мовою.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Виставка "Березневі коти"

З 25 лютого по 7 березня в закладі проходила виставка "Березневі коти". На виставці були представлені колективні роботи вихованців та педагогів з кожної вікової групи. Роботи виконані в різних художніх техніках та з використанням різноманітних матеріалів.

Дякуємо вихованцям та педагогам за творчість!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Тиждень професійної майстерності

19 лютого 2019 року методична служба нашого закладу провела для педагогів району майстер-клас "Лепбук - розвивальна книжка з індивідуальним характером". Педагоги не тільки розширили свої знання про нову освітню технологію, яку впроваджують у нашому закладі, але й взяли активну участь в виготовленні лепбуків. Захід проходив в рамках проведення районного Тижня професійної майстерності.

Дякуємо методичній службі за підготовку і проведення заходу!


Тиждень професійної майстерності

З 11 по 15 лютого 2019 року в закладі проходив Тиждень професійної майстерності. Кожен педагог закладу запрошував колег на відкрите заняття з художньо-мовленнєвої діяльності з ознайомлення дітей з українською художньою літературою. Педагоги продемонстрували високий рівень володіння методами і прийомами навчання та новітніми розробками.

Дякуємо педагогам за майстерність і професіоналізм!


Наш гість - Художній музей

6 лютого 2019 року діти дошкільних груп знов зустрілись з представником Запорізького обласного художнього музею. Тема зустрічі - Українська народна іграшка. Діти познайомились с традиційними українськими іграшками, дізнались про матеріали, з яких виготовляли іграшки, засобами виготовлення та прикрашання.

Дякуємо працівникам Музею за цікаву подорож в минуле України!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


"Заговори, щоб я тебе побачив"

30 січня 2019 року в закладі пройшов районний етап конкурсу з риторики "Заговори, щоб я тебе побачив", учасниками якого були діти дошкільних закладів Олександрівського району. За рішенням журі  представляти район на міському етапі конкурсу буде вихованка ЗДО № 81.

Вітаємо переможця та бажаємо успіхів на наступному етапі!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


"Заговори, щоб я тебе побачив"

25 січня 2019 року в закладі пройшов конкурс з риторики "Заговори, щоб я тебе побачив", учасниками якого були діти груп старшого дошкільного віку "Дзвіночки" та "Веселка". Всі учасники продемонстрували високий рівень вміння красиво, виразно й емоційно говорити та отримали пам'ятні призи та медалі. За рішенням журі  представляти наш заклад на районному етапі конкурсу буде вихованець групи "Дзвіночки" Кікєєв Дмитро.

Дякуємо батькам учасників та педагогам за підготовку до конкурсу!

(Фоторепртаж в розділі "Галерея")


День Соборності України

22 січня 2019 року з нагоди Дня Соборності України в закладі пройшли різноманітні заходи:

- тематичні заняття по ознайомленню дітей з державними символами України;

- дидактичні ігри з українознавства;

- українські народні ігри;

- слухання українських пісень;

- читання творів українських письменників та казкарів;

- художньо-продуктивна діяльність.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Наші гості - чарівники

18 січня 2019 року в заклад завітали артисти-ілюзіоністи з виставою "Чарівний калейдоскоп". До уваги дітей вони представили багато фокусів та театралізованих номерів. Діти з захватом не тільки дивилися чарівні перетворення а й брали участь у номерах програми.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


День здоров'я "Орган слуху - вухо"

17 січня 2019 року в закладі пройшов День здоровья "Орган слуху - вухо". День розпочався з загальної ранкової гімнастики, яка проводилась за допомогою мультимедійної установки. В групах пройшли тематичні заняття, дидактичні ігри, читання творів за темою, вправи на розвиток слухової уваги та пам'яті.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Українські Вечорниці

11 січня 2019 року в дошкільному закладі відбулось інтерактивне свято "Вечорниці", під час якого дітей знайомили з народними українськими традиціями та обрядами, які супроводжували свята зимового циклу - Різдво, свято Василя та Маланки.

Педагоги та діти старших груп одягли національні костюми, заходили в кожну групу та співали різдвяні пісні, колядки та щедрівки. Кожна група підготувала для зустрічі колядників святковий стіл, який прикрасили традиційними українськими стравами - варениками, пампушками, пиріжками та ін. Для виготовлення страв діти використовували солоне тісто, пластилін, папір. 

Також дітей було запрошено до музичної зали, де за допомогою мультимедійної установки були показані відеороліки про святкування Різдва та свята Василя і Маланки в Україні.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/Група)


Зберігаємо здоров'я дітей

9 - 10 січня в закладі проходив педагогічний марафон "Розвиваємо півкулі головного мозку та формуємо культуру хребта".

Кожен педагог демонстрував колегам вправи, які використовує під час освітнього процесу для розвитку півкуль головного мозку  та формування культури хребта.

(Фоторепортаж в розділі "Зберігаємо здоров'я дітей")


Тиждень здоров'я

З 28 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року в закладі проходив Тиждень здоров'я. Впродовж тижня проводились різноманітні заходи: передноворічна ранкова гімнастика з казковими персонажами, спортивні розваги, тематичні бесіди, піші переходи, рухливі та спортивні ігри.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Творча майстерня "Чарівна цукерка"

Напередодні свята Святого Миколая в групах біла організована Творча майстерня "Чарівна цукерка". Діти разом з вихователями виготовили прикраси у вигляді великих цукерок, якими прикрасили музичну залу до святкування Нового року.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Арт-проект "Парад Сніговиків"

З 03 по 17 грудня 2018 року в закладі реалізовувався Арт-проект "Парад Сніговиків". Діти разом з батьками та вихователями виготовляли сніговичків з різноманітних матеріалів та прикрашали приміщення закладу.

Також, в фойє біля групи "Веселка", розпочала роботу фото-зона "Сніговик", де всі бажаючі можуть зробити цікаве фото.

Запрошуємо всіх помилуватися сніговичками

та відвідати фото-зону!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Зустрічаємо свята!

17 грудня 2018 року, напередодні свята Святого Миколая, наш заклад перетворився на чарівну казку. 

В фойє біля музичної зали зайняли своє місце ялинки, які кожна група прикрасила іграшками. Іграшки виготовили діти разом з батьками під час проведення традиційного художнього проекту "Новорічна іграшка моєї сім'ї".

Також в закладі розпочала роботу Арт-галерея "Зимове віконце". Кожна група прикрасила віконечка картинками з зимовими мотивами.

Дякуємо всім, хто взяв участь в проектах! Ми захоплюємось Вашою творчістю!

Вітаємо зі святом Святого Миколая та бажаємо миру та злагоди!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Наш гість - Художній музей

21 листопада 2018 року відбулася зустріч дітей дошкільних груп з представником Запорізького обласного художнього музею. Тема зустрічі - Український рушник. Діти познайомились с традиційними українськими рушниками, їхньою роллю в житті українців, значенням візерунків і орнаментів.

Дякуємо працівникам Музею за можливість доторкнутись до української історії!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Фестиваль фітнесу

13 листопада 2018 року в закладі пройшло традиційне спортивне свято "Фестиваль фітнесу". Гостями свята були Веселий гномик та випускники закладу, які продемонстрували свої вміння у спортивних танцях. Також кожна вікова група підготувала та виконала музично-спортивну композицію. Всі учасники свята були нагороджені грамотами та смачними призами - яблуками.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Літературні змагання "Воок-ринг"

9 листопада 2018 року з нагоди Дня української писемності та мови та в рамках реалізації проекта "Воок-простір для малечі" для дітей старшого дошкільного віку було проведено літературні змагання " Воок-ринг" . Тема змагань - "У світі казки чарівної".  Команди "Веселка" та "Дзвіночки" змагались за звання кращого знавця казок. Чарівні ведучі - Абетка та Букварик - пропонували дітям різноманітні конкурси, щоб виявити переможця. Але команди були рівні , і перемогла "Дружба". Наприкінці змагань члени команд і їхні вболівальники отримали призи - розмальовки.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Барви осені

6 та 8 листопада 2018 року в закладі пройшли музичні тематичні заняття "Барви осені". Діти співали пісні та читали вірші про осінь, грали в музичні ігри та танцювали. А наприкінці отримали смачні дарунки від Осені - яблука та груші.


Наш гість - Запорізький обласний художній музей

31 жовтня 2018 року відбулась зустріч дітей груп середнього та старшого дошкільного віку з представником Запорізького обласного художнього музею. Тема зустрічі - "Пейзаж". Діти не тільки дізнались про відомих художників-пейзажистів, але й створили свою власну картину на осінню тематику.

Дякуємо співробітникам музею за подорож в світ мистецтва!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Наш гість - Патрульна поліція

30 жовтня 2018 року в заклад завітали представники Патрульної поліції м. Запоріжжя. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку було проведено бесіду про Правила дорожнього руху та дорожні знаки. Також діти мали змоги пограти в ігри на закріплення знань про сигнали світлофора та дорожні знаки, і подивитись повчальний мультфільм.Оособливе захоплення дітлахів викликав патрульний автомобіль. Діти посиділи за кермом, вмикали сирену та говорили в гучномовець.

Дякуємо представникам Патрульної поліції за цікаву зустріч!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


На гостини до бібліотеки

29 жовтня 2018 року діти старшого дошкільного віку груп "Веселка" та "Дзвіночки" відвідали Міську центральну бібліотеку для дітей. Тема зустрічі - "В. Сухомлинський - видатний український педагог та письменник". Працівники бібліотеки підготували для дітей презентацію "Життя та творчий шлях В.Сухомлинського", читали оповідання письменника, залучили дітей до інсценування одного з творів, грали з дошкільниками в рухливі та дидактичні ігри. Також діти мали змогу подивитись мультфільм за мотивами оповіданнь В.Сухомлинського та ознайомитись з книжками у читацькій залі.

Щиро дякуємо працівникам бібліотеки за цікаву та пізнавальну подорож в мир книжок!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Навчальна евакуація

26 жовтня 2018 року в закладі було проведено навчальну евакуацію. Діти та персонал закладу відпрацьовували порядок дій при одержанні сигналу тривоги. Навчання пройшли успішно - всі підрозділи  діяли згідно інструкцій та планів евакуаціїї.


Співпраця с ЗНУ

22 жовтня 2018 року в заклад завітали студенти першого курсу Запорізького національного університету спеціальності 012 «Дошкільна освіта»   в рамках проведення навчальної (ознайомчої) практики. Із студентами працювали директор закладу Ляпіна О.О. та вихователь-методист Полікарпова І.В, викладач кафедри соціальної педагогіки Чорна Г.В.  Студентів ознайомили з історією закладу, специфікою роботи, досягненнями у педагогічній праці колективу, матеріально-технічною базою, провели студентам екскурсію приміщенням та територією дитячого садка. Студенти дуже вдячні педагогам та діткам за отримані знання та позитивні емоції від перебування в закладі дошкільної освіти.


Вистава "Зайчикова хатинка"

17 жовтня 2018 року в заклад знов завітали вихованці Театральної студії Запорізької музичної школи № 1. Вони презентували музичну виставу за мотивами української народної казки"Зайчикова хатинка". Діти з захопленням дивились казку та бурхливо аплодували артистам.

Дякуємо вихованцям і педагогам Театральної студії за чудову виставу! 

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Спортивні змагання "Перші кроки"

В закладі пройшли традиційні спортивні змагання для старших дошкільників "Перші кроки". Команди груп старшого дошкільного віку "Веселка" та "Дзвіночки" змагалися у швидкості, спритності та силі. Весела розминка, цікаві естафети, перетягування канату були цікаві не тільки юним спортсменам, але й їхнім уболівальникам. Нажаль визначити переможцябуло неможливо - команди були рівні. Тому - перемогла Дружба. Команди  були нагороджені грамотами та медалями, а також всі діти отримали солодкі призи - банани. 

(фоторепортаж в розділі "Галерея")


Зустріч з військовим

12 жовтня 2018 року пройшла зустріч старших дошкільників з представником військової служби правопорядку старшим солдатом Макеєвим Дмитром Юрійовичом, який розповів про збройні сили України, особливості військової служби та відповів на численні питання вихованців.

(фоторепортаж в розділі "Галерея")

День українського козацтва

12 жовтня 2018 року з нагоди Дня українського козацтва в групах пройшли тематичні заняття, на яких діти дізналися про історію виникнення козацтва та особливості козацького життя. Також вихованці  дізналися про  свято Покрови Пресвятої Богородиці - покровительниці козацтва.

Вшанування захисників Вітчизни

12 жовтня 2018 року, напередодні Дня захисника УкраЇни, пройшло традиційне покладання квітів да пам'ятника Воїнам-визволителям "Т-34". Діти груп старшого дошкільного віку "Веселка" і "Дзвіночки" вшанували пам'ять воїнів, які віддали своє життя за свободу і мир Батьківщини.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/"Веселка"/"Дзвіночки")


Екскурсія в музей

2 жовтня 2018 року діти груп старшого дошкільного віку "Дзвіночки" та "Веселка" відвідали Запорізький обласний краєзнавчий музей. Співробітники музею провели для дошкільників цікаву екскурсію по ознайомленню з природою Запорізького краю:  рослинний та тваринний світ степової, лісної та морської зон, а також про залишки доісторичних тварин, які жили на території краю.

Дякуємо співробітникам музею за цікаву екскурсію!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Вистава "Казка про нерозумне мишеня"

27 вересня 2018 року вихованці Театральної студії Запорізької музичної школи № 1 представили до уваги дошкільників закладу музичну виставу "Казка про нерозумне мишеня". Дітям дуже сподобалась вистава і своє захоплення грою маленьких артистів вони виказали бурхливими оплесками.

Дякуємо вихованцям і педагогам Театральної студії за чудову виставу! 

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Декада безпеки дорожнього руху 

 З 10.09 по 21.09 2018 року в дошкільному закладі пройшла Декада безпеки дорожнього руху. Впрожовж Декади було проведено багато різноманітних заходів:

- тематичні заняття та бесіди по ознайомленню з ПДР;

- дидактичні та рухливі ігри за тематикою;

- піші екскурсії до перехрестя;

- читання художніх творів;

- виставки дитячих малюнків;

- моделювання ситуацій на дорозі та в транспорті.


Наш гість - Запорізький обласний художній музей

19 вересня 2018 року до дітей завітали представники Запорізького обласного художнього музею. Вони познайомили дітей з жанром живопису "натюрморт".

Діти мали змогу більше дізнатися про особливості цього жанру, подивитись відео-презентацію та створити свій власний шедевр під керівництвом спеціаліста та педагогів.


Святкуємо День Знань! 

3 вересня 2018 року в дошкільному закладі пройшли заходи з нагоди святкування Дня знань.

Свято зустрічали веселою загальною ранковою гімнастикою, тематичними заняттями в групах, іграми та розвагами.

Приємним сюрпризом стало облаштування фанзони "Я люблю "Казку", де всі бажаючі могли зробити світлини.

Колектив дошкільного закладу щіро вітає педагогів, дітей та батьків з початком нового 2018-2019 навчального року!

Бажаємо приємних вражень, цікавих подій та бажання дізнаватись нове!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")