Новини

Ми пишаємось нашими досягненнями!


Українські Вечорниці

11 січня 2019 року в дошкільному закладі відбулось інтерактивне свято "Вечорниці", під час якого дітей знайомили з народними українськими традиціями та обрядами, які супроводжували свята зимового циклу - Різдво, свято Василя та Маланки.

Педагоги та діти старших груп одягли національні костюми, заходили в кожну групу та співали різдвяні пісні, колядки та щедрівки. Кожна група підготувала для зустрічі колядників святковий стіл, який уставили традиційними українськими стравами - варениками, пампушками, пиріжками та ін. Для виготовлення страв діти використовували солоне тісто, пластилін, папір. 

Також дітей було запрошено до музичної зали, де за допомогою інтерактивної дошки були показані відеороліки про святкування Різдва та свята Василя і Маланки в Україні.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/Група)


Зберігаємо здоров'я дітей

9 - 10 січня в закладі проходив педагогічний марафон "Розвиваємо півкулі головного мозку та формуємо культуру хребта".

Кожен педагог демонстрував колегам вправи, які використовує під час освітнього процесу для розвитку півкуль головного мозку  та формування культури хребта.

(Фоторепортаж в розділі "Зберігаємо здоров'я дітей")


Тиждень здоров'я

З 28 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року в закладі проходив Тиждень здоров'я. Впродовж тижня проводились різноманітні заходи: передноворічна ранкова гімнастика з казковими персонажами, спортивні розваги, тематичні бесіди, піші переходи, рухливі та спортивні ігри.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Творча майстерня "Чарівна цукерка"

Напередодні свята Святого Миколая в групах біла організована Творча майстерня "Чарівна цукерка". Діти разом з вихователями виготовили прикраси у вигляді великих цукерок, якими прикрасили музичну залу до святкування Нового року.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Арт-проект "Парад Сніговиків"

З 03 по 17 грудня 2018 року в закладі реалізовувався Арт-проект "Парад Сніговиків". Діти разом з батьками та вихователями виготовляли сніговичків з різноманітних матеріалів та прикрашали приміщення закладу.

Також, в фойє біля групи "Веселка", розпочала роботу фото-зона "Сніговик", де всі бажаючі можуть зробити цікаве фото.

Запрошуємо всіх помилуватися сніговичками

та відвідати фото-зону!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Зустрічаємо свята!

17 грудня 2018 року, напередодні свята Святого Миколая, наш заклад перетворився на чарівну казку. 

В фойє біля музичної зали зайняли своє місце ялинки, які кожна група прикрасила іграшками. Іграшки виготовили діти разом з батьками під час проведення традиційного художнього проекту "Новорічна іграшка моєї сім'ї".

Також в закладі розпочала роботу Арт-галерея "Зимове віконце". Кожна група прикрасила віконечка картинками з зимовими мотивами.

Дякуємо всім, хто взяв участь в проектах! Ми захоплюємось Вашою творчістю!

Вітаємо зі святом Святого Миколая та бажаємо миру та злагоди!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Наш гість - Художній музей

21 листопада 2018 року відбулася зустріч дітей дошкільних груп з представником Запорізького обласного художнього музею. Тема зустрічі - Український рушник. Діти познайомились с традиційними українськими рушниками, їхньою роллю в житті українців, значенням візерунків і орнаментів.

Дякуємо працівникам Музею за можливість доторкнутись до української історії!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Фестиваль фітнесу

13 листопада 2018 року в закладі пройшло традиційне спортивне свято "Фестиваль фітнесу". Гостями свята були Веселий гномик та випускники закладу, які продемонстрували свої вміння у спортивних танцях. Також кожна вікова група підготувала та виконала музично-спортивну композицію. Всі учасники свята були нагороджені грамотами та смачними призами - яблуками.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/Групи)


Літературні змагання "Воок-ринг"

9 листопада 2018 року з нагоди Дня української писемності та мови та в рамках реалізації проекта "Воок-простір для малечі" для дітей старшого дошкільного віку було проведено літературні змагання " Воок-ринг" . Тема змагань - "У світі казки чарівної".  Команди "Веселка" та "Дзвіночки" змагались за звання кращого знавця казок. Чарівні ведучі - Абетка та Букварик - пропонували дітям різноманітні конкурси, щоб виявити переможця. Але команди були рівні , і перемогла "Дружба". Наприкінці змагань члени команд і їхні вболівальники отримали призи - розмальовки.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Барви осені

6 та 8 листопада 2018 року в закладі пройшли музичні тематичні заняття "Барви осені". Діти співали пісні та читали вірші про осінь, грали в музичні ігри та танцювали. А наприкінці отримали смачні дарунки від Осені - яблука та груші.


Наш гість - Запорізький обласний художній музей

31 жовтня 2018 року відбулась зустріч дітей груп середнього та старшого дошкільного віку з представником Запорізького обласного художнього музею. Тема зустрічі - "Пейзаж". Діти не тільки дізнались про відомих художників-пейзажистів, але й створили свою власну картину на осінню тематику.

Дякуємо співробітникам музею за подорож в світ мистецтва!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Наш гість - Патрульна поліція

30 жовтня 2018 року в заклад завітали представники Патрульної поліції м. Запоріжжя. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку було проведено бесіду про Правила дорожнього руху та дорожні знаки. Також діти мали змоги пограти в ігри на закріплення знань про сигнали світлофора та дорожні знаки, і подивитись повчальний мультфільм.Оособливе захоплення дітлахів викликав патрульний автомобіль. Діти посиділи за кермом, вмикали сирену та говорили в гучномовець.

Дякуємо представникам Патрульної поліції за цікаву зустріч!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


На гостини до бібліотеки

29 жовтня 2018 року діти старшого дошкільного віку груп "Веселка" та "Дзвіночки" відвідали Міську центральну бібліотеку для дітей. Тема зустрічі - "В. Сухомлинський - видатний український педагог та письменник". Працівники бібліотеки підготували для дітей презентацію "Життя та творчий шлях В.Сухомлинського", читали оповідання письменника, залучили дітей до інсценування одного з творів, грали з дошкільниками в рухливі та дидактичні ігри. Також діти мали змогу подивитись мультфільм за мотивами оповіданнь В.Сухомлинського та ознайомитись з книжками у читацькій залі.

Щиро дякуємо працівникам бібліотеки за цікаву та пізнавальну подорож в мир книжок!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Навчальна евакуація

26 жовтня 2018 року в закладі було проведено навчальну евакуацію. Діти та персонал закладу відпрацьовували порядок дій при одержанні сигналу тривоги. Навчання пройшли успішно - всі підрозділи  діяли згідно інструкцій та планів евакуаціїї.


Співпраця с ЗНУ

22 жовтня 2018 року в заклад завітали студенти першого курсу Запорізького національного університету спеціальності 012 «Дошкільна освіта»   в рамках проведення навчальної (ознайомчої) практики. Із студентами працювали директор закладу Ляпіна О.О. та вихователь-методист Полікарпова І.В, викладач кафедри соціальної педагогіки Чорна Г.В.  Студентів ознайомили з історією закладу, специфікою роботи, досягненнями у педагогічній праці колективу, матеріально-технічною базою, провели студентам екскурсію приміщенням та територією дитячого садка. Студенти дуже вдячні педагогам та діткам за отримані знання та позитивні емоції від перебування в закладі дошкільної освіти.


Вистава "Зайчикова хатинка"

17 жовтня 2018 року в заклад знов завітали вихованці Театральної студії Запорізької музичної школи № 1. Вони презентували музичну виставу за мотивами української народної казки"Зайчикова хатинка". Діти з захопленням дивились казку та бурхливо аплодували артистам.

Дякуємо вихованцям і педагогам Театральної студії за чудову виставу! 

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Спортивні змагання "Перші кроки"

В закладі пройшли традиційні спортивні змагання для старших дошкільників "Перші кроки". Команди груп старшого дошкільного віку "Веселка" та "Дзвіночки" змагалися у швидкості, спритності та силі. Весела розминка, цікаві естафети, перетягування канату були цікаві не тільки юним спортсменам, але й їхнім уболівальникам. Нажаль визначити переможцябуло неможливо - команди були рівні. Тому - перемогла Дружба. Команди  були нагороджені грамотами та медалями, а також всі діти отримали солодкі призи - банани. 

(фоторепортаж в розділі "Галерея")


Зустріч з військовим

12 жовтня 2018 року пройшла зустріч старших дошкільників з представником військової служби правопорядку старшим солдатом Макеєвим Дмитром Юрійовичом, який розповів про збройні сили України, особливості військової служби та відповів на численні питання вихованців.

(фоторепортаж в розділі "Галерея")

День українського козацтва

12 жовтня 2018 року з нагоди Дня українського козацтва в групах пройшли тематичні заняття, на яких діти дізналися про історію виникнення козацтва та особливості козацького життя. Також вихованці  дізналися про  свято Покрови Пресвятої Богородиці - покровительниці козацтва.

Вшанування захисників Вітчизни

12 жовтня 2018 року, напередодні Дня захисника УкраЇни, пройшло традиційне покладання квітів да пам'ятника Воїнам-визволителям "Т-34". Діти груп старшого дошкільного віку "Веселка" і "Дзвіночки" вшанували пам'ять воїнів, які віддали своє життя за свободу і мир Батьківщини.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/"Веселка"/"Дзвіночки")


Екскурсія в музей

2 жовтня 2018 року діти груп старшого дошкільного віку "Дзвіночки" та "Веселка" відвідали Запорізький обласний краєзнавчий музей. Співробітники музею провели для дошкільників цікаву екскурсію по ознайомленню з природою Запорізького краю:  рослинний та тваринний світ степової, лісної та морської зон, а також про залишки доісторичних тварин, які жили на території краю.

Дякуємо співробітникам музею за цікаву екскурсію!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Вистава "Казка про нерозумне мишеня"

27 вересня 2018 року вихованці Театральної студії Запорізької музичної школи № 1 представили до уваги дошкільників закладу музичну виставу "Казка про нерозумне мишеня". Дітям дуже сподобалась вистава і своє захоплення грою маленьких артистів вони виказали бурхливими оплесками.

Дякуємо вихованцям і педагогам Театральної студії за чудову виставу! 

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Декада безпеки дорожнього руху 

 З 10.09 по 21.09 2018 року в дошкільному закладі пройшла Декада безпеки дорожнього руху. Впрожовж Декади було проведено багато різноманітних заходів:

- тематичні заняття та бесіди по ознайомленню з ПДР;

- дидактичні та рухливі ігри за тематикою;

- піші екскурсії до перехрестя;

- читання художніх творів;

- виставки дитячих малюнків;

- моделювання ситуацій на дорозі та в транспорті.


Наш гість - Запорізький обласний художній музей

19 вересня 2018 року до дітей завітали представники Запорізького обласного художнього музею. Вони познайомили дітей з жанром живопису "натюрморт".

Діти мали змогу більше дізнатися про особливості цього жанру, подивитись відео-презентацію та створити свій власний шедевр під керівництвом спеціаліста та педагогів.


Святкуємо День Знань! 

3 вересня 2018 року в дошкільному закладі пройшли заходи з нагоди святкування Дня знань.

Свято зустрічали веселою загальною ранковою гімнастикою, тематичними заняттями в групах, іграми та розвагами.

Приємним сюрпризом стало облаштування фанзони "Я люблю "Казку", де всі бажаючі могли зробити світлини.

Колектив дошкільного закладу щіро вітає педагогів, дітей та батьків з початком нового 2018-2019 навчального року!

Бажаємо приємних вражень, цікавих подій та бажання дізнаватись нове!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")