Новини

Ми пишаемось нашими досягненнями!


Літературні змагання "Воок-ринг"

9 листопада 2018 року з нагоди Дня української писемності та мови та в рамках реалізації проекта "Воок-простір для малечі" для дітей старшого дошкільного віку було проведено літературні змагання " Воок-ринг" . Тема змагань - "У світі казки чарівної".  Команди "Веселка" та "Дзвіночки" змагались за звання кращого знавця казок. Чарівні ведучі - Абетка та Букварик - пропонували дітям різноманітні конкурси, щоб виявити переможця. Але команди були рівні , і перемогла "Дружба". Наприкінці змагань члени команд і їхні вболівальники отримали призи - розмальовки.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Барви осені

6 та 8 листопада 2018 року в закладі пройшли музичні тематичні заняття "Барви осені". Діти співали пісні та читали вірші про осінь, грали в музичні ігри та танцювали. А наприкінці отримали смачні дарунки від Осені - яблука та груші.


Наш гість - Запорізький обласний художній музей

31 жовтня 2018 року відбулась зустріч дітей груп середнього та старшого дошкільного віку з представником Запорізького обласного художнього музею. Тема зустрічі - "Пейзаж". Діти не тільки дізнались про відомих художників-пейзажистів, але й створили свою власну картину на осінню тематику.

Дякуємо співробітникам музею за подорож в світ мистецтва!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Наш гість - Патрульна поліція

30 жовтня 2018 року в заклад завітали представники Патрульної поліції м. Запоріжжя. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку було проведено бесіду про Правила дорожнього руху та дорожні знаки. Також діти мали змоги пограти в ігри на закріплення знань про сигнали світлофора та дорожні знаки, і подивитись повчальний мультфільм.Оособливе захоплення дітлахів викликав патрульний автомобіль. Діти посиділи за кермом, вмикали сирену та говорили в гучномовець.

Дякуємо представникам Патрульної поліції за цікаву зустріч!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


На гостини до бібліотеки

29 жовтня 2018 року діти старшого дошкільного віку груп "Веселка" та "Дзвіночки" відвідали Міську центральну бібліотеку для дітей. Тема зустрічі - "В. Сухомлинський - видатний український педагог та письменник". Працівники бібліотеки підготували для дітей презентацію "Життя та творчий шлях В.Сухомлинського", читали оповідання письменника, залучили дітей до інсценування одного з творів, грали з дошкільниками в рухливі та дидактичні ігри. Також діти мали змогу подивитись мультфільм за мотивами оповіданнь В.Сухомлинського та ознайомитись з книжками у читацькій залі.

Щиро дякуємо працівникам бібліотеки за цікаву та пізнавальну подорож в мир книжок!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Навчальна евакуація

26 жовтня 2018 року в закладі було проведено навчальну евакуацію. Діти та персонал закладу відпрацьовували порядок дій при одержанні сигналу тривоги. Навчання пройшли успішно - всі підрозділи  діяли згідно інструкцій та планів евакуаціїї.


Співпраця с ЗНУ

22 жовтня 2018 року в заклад завітали студенти першого курсу Запорізького національного університету спеціальності 012 «Дошкільна освіта»   в рамках проведення навчальної (ознайомчої) практики. Із студентами працювали директор закладу Ляпіна О.О. та вихователь-методист Полікарпова І.В, викладач кафедри соціальної педагогіки Чорна Г.В.  Студентів ознайомили з історією закладу, специфікою роботи, досягненнями у педагогічній праці колективу, матеріально-технічною базою, провели студентам екскурсію приміщенням та територією дитячого садка. Студенти дуже вдячні педагогам та діткам за отримані знання та позитивні емоції від перебування в закладі дошкільної освіти.


Вистава "Зайчикова хатинка"

17 жовтня 2018 року в заклад знов завітали вихованці Театральної студії Запорізької музичної школи № 1. Вони презентували музичну виставу за мотивами української народної казки"Зайчикова хатинка". Діти з захопленням дивились казку та бурхливо аплодували артистам.

Дякуємо вихованцям і педагогам Театральної студії за чудову виставу! 

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Спортивні змагання "Перші кроки"

В закладі пройшли традиційні спортивні змагання для старших дошкільників "Перші кроки". Команди груп старшого дошкільного віку "Веселка" та "Дзвіночки" змагалися у швидкості, спритності та силі. Весела розминка, цікаві естафети, перетягування канату були цікаві не тільки юним спортсменам, але й їхнім уболівальникам. Нажаль визначити переможцябуло неможливо - команди були рівні. Тому - перемогла Дружба. Команди  були нагороджені грамотами та медалями, а також всі діти отримали солодкі призи - банани. 

(фоторепортаж в розділі "Галерея")


Зустріч з військовим

12 жовтня 2018 року пройшла зустріч старших дошкільників з представником військової служби правопорядку старшим солдатом Макеєвим Дмитром Юрійовичом, який розповів про збройні сили України, особливості військової служби та відповів на численні питання вихованців.

(фоторепортаж в розділі "Галерея")

День українського козацтва

12 жовтня 2018 року з нагоди Дня українського козацтва в групах пройшли тематичні заняття, на яких діти дізналися про історію виникнення козацтва та особливості козацького життя. Також вихованці  дізналися про  свято Покрови Пресвятої Богородиці - покровительниці козацтва.

Вшанування захисників Вітчизни

12 жовтня 2018 року, напередодні Дня захисника УкраЇни, пройшло традиційне покладання квітів да пам'ятника Воїнам-визволителям "Т-34". Діти груп старшого дошкільного віку "Веселка" і "Дзвіночки" вшанували пам'ять воїнів, які віддали своє життя за свободу і мир Батьківщини.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/"Веселка"/"Дзвіночки")


Екскурсія в музей

2 жовтня 2018 року діти груп старшого дошкільного віку "Дзвіночки" та "Веселка" відвідали Запорізький обласний краєзнавчий музей. Співробітники музею провели для дошкільників цікаву екскурсію по ознайомленню з природою Запорізького краю:  рослинний та тваринний світ степової, лісної та морської зон, а також про залишки доісторичних тварин, які жили на території краю.

Дякуємо співробітникам музею за цікаву екскурсію!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Вистава "Казка про нерозумне мишеня"

27 вересня 2018 року вихованці Театральної студії Запорізької музичної школи № 1 представили до уваги дошкільників закладу музичну виставу "Казка про нерозумне мишеня". Дітям дуже сподобалась вистава і своє захоплення грою маленьких артистів вони виказали бурхливими оплесками.

Дякуємо вихованцям і педагогам Театральної студії за чудову виставу! 

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Декада безпеки дорожнього руху 

 З 10.09 по 21.09 2018 року в дошкільному закладі пройшла Декада безпеки дорожнього руху. Впрожовж Декади було проведено багато різноманітних заходів:

- тематичні заняття та бесіди по ознайомленню з ПДР;

- дидактичні та рухливі ігри за тематикою;

- піші екскурсії до перехрестя;

- читання художніх творів;

- виставки дитячих малюнків;

- моделювання ситуацій на дорозі та в транспорті.


Наш гість - Запорізький обласний художній музей

19 вересня 2018 року до дітей завітали представники Запорізького обласного художнього музею. Вони познайомили дітей з жанром живопису "натюрморт".

Діти мали змогу більше дізнатися про особливості цього жанру, подивитись відео-презентацію та створити свій власний шедевр під керівництвом спеціаліста та педагогів.


Святкуємо День Знань! 

3 вересня 2018 року в дошкільному закладі пройшли заходи з нагоди святкування Дня знань.

Свято зустрічали веселою загальною ранковою гімнастикою, тематичними заняттями в групах, іграми та розвагами.

Приємним сюрпризом стало облаштування фанзони "Я люблю "Казку", де всі бажаючі могли зробити світлини.

Колектив дошкільного закладу щіро вітає педагогів, дітей та батьків з початком нового 2018-2019 навчального року!

Бажаємо приємних вражень, цікавих подій та бажання дізнаватись нове!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")