Хроніка подій 2017-2018 навчального року


День незалежності України

17 серпня 2018 року Олексанрівська районна адміністрація запросила дітей старшого дошкільно віку на свято до Дня Незалежності України, яке відбулося в парку на площі Університетській. Ведучі грали с дітьми в українські народні ігри "Капуста", "Джерельце" та "Вишиванку". Вихованці танцювальної та циркової студій районного Центру творчості продемонстрували свої вміння в танцях та акробатиці. Наприкінці свята діти отримали дарунки.

Дякуємо Олександрівскій районній адміністрації за цікаве свято!

(Фотрепортаж в розділі "Галерея")


День Незалежності України

17 серпня 2018 року з нагоди Дня Незалежності України в дошкільному закладі відбулося свято. До дітей завітали гості - козак Василь та козачка Оксана. Вони грали з дітьми в ігри, загадували загадки, вчили танцювати український народний танець - гопак та ін. Наприкінці свята діти та педагоги вшанували український прапор та прикрасили стрічками кольорів прапору огорожу закладу.

(Фотрепортаж в розділі "Галерея")


Квест "Морські пригоди"

15 серпня 2018 року для дітей середнього і старшого дошкільного віку було організовано цікавий квест "Морські пригоди". Діти проходили різні випробування для отримання чарівної карти, на якій зазначено місце знаходження скарбу. Карту було поділено на кілька частин. Після виконання цікавих завдань, пов'язаних з водою, діти отримували підказку де шукати частинку карти. Після з'єднання всіх частин було визначене місце скарбу. Смачний скарб - сушки - було з задоволенням з'їдено під час другого сніданку.

Для дітей раннього та молодшого дошкільного віку педагоги підготували різноманітні ігри з водою.

(Фотрепортаж в розділі "Галерея")


Маленькі туристи

8 серпня 2018 року для дітей було організовано спортивну розвагу "Маленькі туристи". Діти дізналися про вид активного відпочинку - піший туризм, про речі, які знадобляться в поході, здолали доріжку перешкод та встановили намет. Найбільшим задоволенням було - посидіти в наметі з друзями.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


 Наш гість - патрульна поліція

2 серпня 2018 року в заклад завітали представники патрульної поліції Запоріжжя. Вони розповіли про роботу патрульної поліції, правила безпечної поведінки на дорозі, правила особистої безпеки під час зустрічі з незнайомою людиною та під час виявлення підозрілих предметів. Діти мали змогу познайомитись з патрульною машиною - посидіти в ній, ввімкнути сирену та поговорити по гучномовцю.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Різнокольоровий квітник

З 16 по 20 липня 2018 року в закладі проходила природоохоронна акція "Різнокольоровий квітник". Діти розширювали свої знання про літні квіти та догляд за ними, обирали найкольоровіший квітник на ділянках закладу, вдосконалювали навички екологічно-доцільної поведінки. В рамках акції було проведено творчий проект "Обличчя дерев". За допомогою різних оздоблювальний матеріалів діти разом з вихователями прикрасили дерева - подарували їм обличчя.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Тиждень безпеки дорожнього руху

З 09 по 13 липня 2018 року в дошкільному закладі пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. Діти знайомились з правилами безпечної поведінки на дорозі, дорожніми знаками, грали в дидактичні ігри, слухали літературні твори про безпечну поведінку. Всі отримані знання діти закріпили в сюжетно-рольовій грі "Водії та пішоходи".

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Ярмарок українських іграшок

26 червня 2018 року в закладі пройшла виставка дитячих робіт "Ярмарок українських іграшок". Діти разом з вихователями прикрасили силуети іграшок традиційним розписом. 

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Бал Комах

14 червня 2018 року для дітей було організовано музично-пізнавальну розвагу "Бал Комах". Діти прийшли на Бал в костюмах різних комашок та зустрілися з казковим Сонечком. Вони грали в музичні ігри, співали пісні, відгадували загадки про комах та дивилися цікаві музичні номери, які підготували діти старшої та середньої групи. Наприкінці свята маленьких "комашок" очікував пікнік - дітей пригостили фруктовим соком.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Обережно, отруйні рослини та гриби!

12 червня 2018 року пройшов День безпечної поведінки на природі. Діти дізналися про отруйні та небезпечні рослини і гриби, про наслідки вживання їх в їжу, про опіки шкіри та слизових оболонок під час необережного поводження з рослинами та грибами. Старша медична сестра Репетун Л.А. розповіла дітям про невідкладні дії при отруєнні або ураженні шкіри отруйними рослинами або грибами.


 

Квест "У пошуках скарбу"

04 червня 2018 року в дошкільному закладі була організована розвага для дітей "У пошуках скарбу".  На території дитячого садочка були облаштовані різноманітні локації: музична, спортивна, експериментальна, казкова, психолого-розвиваюча та стежинка перешкод. Кожна група отримала завдання-карту, на якій було визначено маршрут. Діти із задоволенням здолали всі перешкоди та отримали скарб.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


 Оздоровчий період

З 1 червня 2018 року в дошкільному закладі розпочався оздоровчий період, який триватиме до 31 серпня. Впродовж літа для дітей заплановано проведення багато різноманітних заходів:

- загартування ( сонячні ванни, обливання стоп ніг водою, ходьба босоніж);

- художньо-продуктивна діяльність (малювання, аплікація, ліплення);

- музична діяльність (співи, танці, гра на музичних інструментах, музичні ігри);

- пізнавальна діяльність ( ознайомлення з природою та навколишнім світом, досліди з піском, водою, вітром);

- ігрова діяльність ( рухливі ігри, сюжетно-рольові ігри, ігри з піском, водою та вітром)

- фізична діяльність ( заняття з фізичного виховання, спортивні комплекси, діяльність на "Стежинці здоров'я").

Впродовж літа діти мають змогу отримувати другий сніданок (соки та фрукти ) та питну воду за потребою.


Цирк! Цирк! Цирк!

31 травня 2018 року з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей

 в заклад завітали артисти цирку-шапіто. Вони розважали дітей веселими трюками, фокусами та клоунадою. Діти мали змогу взяти участь у веселому розіграші клоуна Діна та отримати позитивний настрій на весь день.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Прощавай, дитячий садок!

22-23 травня 2018 року в закладі пройшли випускні свята в групах старшого дошкільного віку "Капітошка" та "Фантазери". Діти отримали дипломи випускників дитячого садочка та пам'ятні дарунки. Батьки та діти висловили щиру подяку  працівникам закладу за турботу, дбайливе ставлення та високий професіоналізм, для кожного знайшли теплі та зворушливі слова.

Вітаємо майбутніх першокласників та бажаємо успіхів в навчанні!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Талант-шоу "Зірочки дошкілля" 

18.05 2018 року в Міському палаці дитячої творчості пройшов заключний  гала-концерт переможців ІІ-го Міського талант-шоу "Зірочки дошкілля".  Наш заклад представляли вихованка групи "Капітошка" Зінченко Анжеліка та її мама,  Зінченко Вікторія - переможці районного відбіркового етапу Талант-шоу. Вони   заспівали пісню "Мамо!"

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Свято Вишиванки

18.05 2018 року в дошкільному закладі пройшло Свято Вишиванки. Кожна група виготовила імпровізовану вишиванку для прикрашання свята. На святі діти співали українські пісні, танцювали та грали в музичні ігри.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Благодійний марафон "Весняні дзвіночки"

З 03.05 по 15.05 2018 року в дошкільному закладі пройшов традиційний Благодійний марафон "Весняні дзвіночки". В ході марафону діти запрошували батьків на театральні вистави. Батьки мали змогу  подивитись на театральні, хореографічні та співочі вміння вихованців дітей. Благодійні внески, зібрані під час марафону переведені на рахунок закладу в Благодійному фонді "Освіта". Ми обов'язково проінформуємо про те, на які цілі використані ці кошти.

Діти та колектив закладу вдячні всім за допомогу та небайдужість!


Тиждень безпеки дитини

З 07.05. по 11.05. 2018 року пройшов Тиждень безпеки дитини. В ході Тижня було проведено багато різноманітних заходів:

- тематичні заняття;

- просмотр передачі "Уроки тітоньки Сови" щодо безпеки дитини;

- тренінги по наданню першої допомоги при травмах та виклику Служби порятунку;

- навчальна евакуація на випадок надзвичайної ситуації;

- дідактичні ігри на закріплення знань щодо особистої безпеки;

- читання літературних творів щодо безпечної поведінки;

- бесіди-обговорення проблемних ситуації щодо безпечного поводження в довкіллі.


Наш гість - Запорізький обласний художній музей

10 травня 2018 року,  з нагоди Дня Перемоги, відбулась зустріч дітей груп дошкільного віку з представником Запорізького обласного художнього музею. Тема зустрічі - Образ воїна в мистецтві. 


Вшановуємо героїв

8 травня 2018 року, з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги, у всіх групах пройшли тематичні заняття та виготовлено символ пам'яті - Червоний мак. 

Також у цей день пройшло традиційне покладання квітів до пам'ятника "Воїнам-визволителям". в заході взяли участь діти груп середнього та старшого дошкільного віку.

Ми зберігаємо пам'ять про героїв Другої світової війни!

(Фоторепартаж в розділі "Галерия")


На гостини до бібліотеки

7 травня 2018 року діти старшого дошкільного віку груп "Фантазери" та "Капітошка" відвідали Обласну дитячу бібліотеку ім. Андросова. Тема зустрічі - "Ми пам'ятаємо героїв". Працівники бібліотеки ознайомили дітей з дитячою літературою про героїв Другої світової війни та їхніми подвигами в ім'я миру.


Веселі старти

24 квітня 2018 року пройшли спортивні змагання між першокласниками ЗЗШ № 15 та командою нашого закладу, яка складалася з вихованців старшого дошкільного віку.

                                Наша команда посіла І місце!

Вітаємо переможців!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Місячник боротьби з туберкульозом

З 19.03 по 19.04. 2018 року в закладі проходив Місячник боротьби з туберкульозом.

Для підвищення рівня інформованості педагогів була проведена лекція "Туберкульоз та його профілактика" та показ презентації "Наслідки туберкульозу".

З дітьми проводилися тематичні бесіди "Що таке туберкульоз?", "Як зберегти своє здоров'я",  "Ми - за здоровий спосіб життя" та ін.. Також проводилися фізкультурні розваги, спрямовані на формування інтересу до здорового способу життя, День здоров'я, виставки дитячих робіт "Біла ромашка - символ чистих легенів та боротьби з туберкульозом". 

На інформаційних стендах для батьків було розміщено консультації "Дитина та туберкульоз", "Діагностика туберкульозу у дітей", "Вакцинація проти туберкульозу в Україні

Не обходьте увагою своє здоров'я! Хворобу краще попередити ніж лікувати!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")

 


Кольорові відра

19.04.2018 року волонтерами організації "Європейська ініціатива" було завантажено і вивезено 250 кг вторинної сировини. 

Наступна масштабна акція по збору сортованого сміття очікується в вересні 2018 року. А поки - вчимося сортувати, наповнюємо контейнери і долучаємося до европейського досвіду.

Щіро дякуємо дітям, батькам та педагогам за участь у сборі вторинної сировини!


Талант-шоу "Зірочки дошкілля"

18.04.2018 року вихованці групи старшого дошкільного віку "Капітошка" взяли участь у відбірковому турі ІІ Міського талант-шоу "Зірочки дошкілля" в номінаціях "Вокал" та "Декламування". Наразі чекаємо результатів відбору.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Родинне коло - колиска патріотів

12.04.2018 р. в групі молодшого дошкільного віку "Посмішка", в рамках проведення фестивалю "Родинне коло - колиска патріотів", пройшов майстер-клас "Українці люблять посміхатись" по виготовленню веселих магнитних прикрас на холодильник.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/"Посмішка")


Родинне коло - колиска патріотів

05.04.2018 року в групі середнього дошкільного віку "Веселка", в рамках проведення фестивалю "Родинне коло- колиска патріотів", пойшов майстер-клас по виготовленню ляльок-мотанок. Діти разом з батьками дізналися про традиційні ляльки мотанки, їх призначення  й способи виготовлення та мали змогу самостійно виготовити ляльку-мотанку.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/"Веселка")


Чудо - Писанка

04.04.2018 року відбулася зустріч з працівником Запорізького обласного художнього музею. Тема зустрічі - Писанка. Діти мали змогу дізнатися про традиції святкування Великодня на Україні, про техніки створення писанок та насолодитися яскравими барвами різноманітних писанок.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Великодній кошик для бійця

04.04.2018 року діти, батьки та працівники закладу приєдналися до Обласної благодійної акції "Великодній кошик для бійця". Впродовж 02-03.04 для бійців АТО було зібрано подарунки: предмети гігієни, солодощі, випічка, консервовані продукти та ін. Діти підготували малюнки та вітальні листівки до Великодня.

Всі подарунки були передані у районну адміністрацію Запорізької міської ради по Олександрівському району.

Щиро дякуємо всім за активну участь в акції!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Родинне коло - колиска патріотів

28.03.2018 року розпочався фестиваль "Родинне коло - колиска патріотів", який направлений на забезпечення активної участі родини в розвитку фізично й морально здорової, патріотично налаштованої особистості. В групі раннього віку "Гноміки" пройшов майстер-клас "Лялька-мотанка" з ознайомлення дітей та батьків з культурною спадщиною українського народу. в групі раннього віку "Сонечко" відбулася зустріч "Весняні квіти на лісній галявині" з ознайомлення з природою рідного краю.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/"Гноміки"/"Сонечко")


На гостини до казки

27.03.2018 року діти груп середнього та старшого дошкільного віку відвідали Запорізький обласний театр ляльок, де подивилися виставу "Про вередливу гусінь та закоханого черв'ячка".

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Наш гість - ансамбль бандуристів "Божена"

23.03.2018 року ансамбль бандуристів "Божена" Запорізької обласної філармонії  (музичний керівник -  заслужена артистка України Ольга Беженарь) запросив дошкільників до чарівного світу музичного мистецтва. Діти мали змогу послухати українські народні пісні та "живу" музику відомих композиторів.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Декада українського мовлення

з 12.03 по 18.03. 2018 року в дошкільному закладі пройшла Декада українського мовлення, присвячена Шевченківським дням. В ході Декади проведено багато різноманітних заходів:

- тематичні заняття;

- конкурси читців поезії Т.Г. Шевченка;

- музично-літературне  свято "Україна - наша родина!";

- концерт ансамблю бандуристів "Божена" Запорізької обласної філармонії;

- виставки дитячих малюнків за мотивами творчості Т.Г. Шевченка;

- літературна вікторина за українськими народними казками під керівництвом працівників Запорізької міської дитячої бібліотеки ім. Андросова;

- слухання українських народних пісень.

- читання дитячої літератури українською мовою;

- українські народні ігри;

- перегляд мультфільмів українською мовою.

(Фоторепортажі в розділі "Галерея")


Свято поезії

15.03.2018 року в групах молодшого дошкільного віку "Колобок" та "Посмішка" пройшов Конкурс читців,  присвячений творчості Т.Г. Шевченка. Діти декламували відомі твори поета, співали українськи пісні та грали в українські народні ігри. Наприкінці Свята поезії діти отримали пам'ятні дарунки.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/"Колобок"/"Посмішка")


Наш гість - Запорізький обласний художній музей

14.03.2018 року відбулась зустріч дітей груп середнього і старшого дошкільного віку з представником Запорізького обласного художнього музею. Тема зустрічі - Образ матері в мистецтві.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Порадійте з нами

03.03.2018 року ігровий простір групи "Сонечко" поповнився спеціальною розвиваючою дошкою - бізібордом. 

На бізіборді розташовано різні рухомі елементи, з якими можуть гратися та досліджувати діти. Це сприяє розвитку мілкої мотрики, уваги, наполегливості, цікавості, сенсорних здібностей, уяви та мислення.

 

Дякуємо батькам групи "Сонечко" за допомогу в створенні бізіборда!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/"Сонечко")


Спортивні розваги

07.02.2018 року педагоги та діти групи "Фантазери" запросили батьків на спортивне свято. Батьки разом з дітьми грали в спортивні ігри та естафети, змагалися в перетягуванні каната.

(Фоторепортаж  в розділі "Галерея"/"Фантазери")


Знайомтесь - Патрульна полиція

07.02.2018 року відбулася зустріч з співробітником Патрульної поліції Запорізької області. Діти дізналися про особливості служби в Патрульній поліції, які завдання виконують співробітники поліції та про необхідність такої служби для  суспільства. Також діти мали змогу розширити свої знання з безпеки та правил дорожнього руху.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/"Фантазери")


 Межрегіональний фестиваль ораторського мистецтва

06.02.2018 року в дошкільному закладі відбувся районний етап Межрегіонального фестивалю ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив". Представники дошкільних закладів Олександрівського району змагалися в ораторській майстерності. Вітаємо переможців!

 

Висловлюємо подяку педагогам груп старшого дошкільного віку Тарасенко Олені Владиславівні, Хомік Наталії Миколаївні та Ткаченко Вікторії Олексіївні за якісну підготовку учасників!


Наш гість - Запорізька обласна дитяча бібліотека 

01 лютого 2018 року до дітей старшого дошкільного віку груп "Капітошка" і "Фантазери" завітали співробітники  Запорізької обласної бібліотеки ім. Амосова. Тема зустрічі - "Українські народні казки". Представники бібліотеки принесли книги, провели вікторину "Українська народна казка" та пограли з дітьми в різноманітні ігри.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Книжковий дивосвіт

24 січня 2018 року розпочався підготовчий етап в реалізації проекту "Book-простір для малечі". Група досвідчених педагогів за підримки  книжкового магазину "Книгаря Є" придбала різноманітні дитячі книжки для проекту. Було обрано книги не тільки казкарів та класиків дитячої літератури, але й сучасних авторів. Книги обиралися згідно вікових вимог та виключно українською мовою.

Дякуємо керівництву та співробітникам

книжкового магазину "Книгарня Є" за допомогу та компетентність!


Наш гість - Запорізький обласний художній музей

24 січня 2018 року до дітей завітали представники Запорізького обласного хуждожнього музею. Діти дізналися про традиційні українські народні іграшки - з якого матеріалу виготовлялися, як прикрашалися, в чому сходство та відмінність з сучасними іграшками.


Наш гість - лікар-стоматолог

17 грудня 2018 року до закладу завітали лікарі-стоматологи Міської стоматологічної поліклініки та провели з дітьми старшого дошкільного віку групи "Фантазери"  бесіду про правила догляду за зубами та профілактику захворювань ротової порожнини. Наприкінці зустрічі діти отримали дарунки - пам'ятки про догляд за зубами. Захід був ініційований Закладами охорони здоров'я м.Запоріжжя.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея"/"Фантазери")


Сортуй кольорово!

17 грудня 2018 року відбулася зустріч з представниками громадської організації "Європейська ініціатива". Метою візиту стало ознайомлення працівників та дошкільників з проектом "Кольорові відра" та загальноєвропейськими правилами сортування сміття. Заклад отримав дарунки від організації  - різнокольорові відра для сортування сміття та інформаційний плакат.

Колектив та діти підтримали проект "Кольорові відра", запропонований громадською організацією "Європейська ініціатива" - бо хто ще, як не ми, зможе зберегти наше місто від екологічної катастрофи!

Долучайтеся до нас!

Будьте в тренді - це наше майбутнє!

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Свято Маланки

12 січня 2018 року в дошкільному закладі пройшов пізнавально-розважальний захід "Свято Маланки". Метою заходу було ознайомлення дошкільників з обрядовими традиціями українського народу під час свят Новорічно-Різдвяного циклу. Діти старшого дошкільного віку під керівництвом музичного керівника Усенко О.І. підготували костюмоване дійство зі співами. Ряджені завітали до кожної групи, де співали щедрівки та колядки.

(Фоторепортаж в розділі "Галерея")


Зустрічаємо Новий рік!

19 грудня 2017 року дошкільний заклад зустрів вихованців та їх батьків чарівною казкою. В фойє біля музичної зали зайняли своє місце ялинки. Кожна група прикрасила свою ялинку іграшками, які діти виготовили разом з батьками. Музичну залу прикрасили подарункові коробки, які прикрасили діти разом з вихователями.

Дякуємо дітям та батькам за активну участь в проекті "Новорічна іграшка моєї сім'ї!

(Фоторепортаж  в розділі "Галерея")

Переглянути відеоролік, який присвячено підготовці до святкування Нового року в нашому дошкільному закладі, можна  за посиланням:

https://zp-news.zp.ua/teritoriya-osvitnix-perspektiv-vipusk-9-26-12-2017/


День Святого Миколая

19 грудня 2017 року студенти Запорізького національного університету запросили дітей старшого дошкільного віку груп "Капітошка" і "Фантазери" на урочисте відкриття новорічної ялинки біля будівлі Спорткомплексу.

(Фоторепортаж з заходу в розділі "Галерея")


Book-простір для малечі

Згідно рішення конкурсної комісії загальноміського конкурсу на отримання грантів Запорізького міського голови у галузі дошкільної освіти "Хортицький небокрай" заклад дошкільної освіти отримав грант для реалізації проекту "Book-простір для малечі" у номінації  "Сучасний український дитячий садок" у розмірі 20 тис. гривень. (Розпорядження Запорізького міського голови від 05.12.2017р. №427р. "Про призначення грантів Запорізького міського голови у галузі дошкільної освіти "Хортицький небокрай")

Більше дізнатися про мету та завдання проекту можна на сторінці

"Book-простір для малечі".

Ми пишаємося нашою перемогою!


Міський проект "Екологічний вектор"

З 27 листопада по 1 грудня 2017 року в групах пройшли виставки творчих робіт "Увійди в природу разом". Роботи  в техніці "аплікація" були виконані дітьми при участі батьків та педагогів з використанням різних матеріалів - паперу, тканини, ниток, пір'я, природного матеріалу та ін. 

Висловлюємо щиру подяку всім, хто брав участь у проекті!

(Фоторепортаж з виставок в розділі "Галерея")


Веселі розваги

22 листопада 2017 року педагоги та діти групи "Веселка" запросили батьків на спортивне свято "Веселі розваги". Батьки разом з дітьми грали в спортивні ігри та естафети, змагалися в перетягуванні каната.

(Фоторепортаж зі свята в розділі "Галерея"/ "Веселка")


Наш гість - Запорізькій обласний художній музей

22 листопада 2017 року  пройшла чергова зустріч дошкільників з представниками Запорізького обласного художнього музею. Діти мали змогу познайомитися з українським національним одягом, роздивитися вишиванки та рушники. Дізналися про традицію українського народу прикрашати одяг вишивкою та її традиційні візерунки.


Бал аеробіки

3 жовтня 2017 року в закладі пройшло традиційне спортивне свято "Бал аеробіки".

Кожна група підготувала та виконала музично-спортивну композицію. всі учасники свята були нагороджені грамотами та смачними призами - яблуками.

(Фоторепортаж зі свята в розділі "Галерея")


День книги

30 жовтня 2017 року в дошкільному закладі пройшов День книги. Діти старшого дошкільного віку груп "Капітошка" і "Фантазери" відвідали Центральну дитячу бібліотеку ім. Андросова, де познайомились з працею бібліотекаря та з відділами бібліотеки. В групах пройшли виставки книг, бесіди "Моя улюблена книжка", працювали "Книжкова лікарня" та художня майстерня "Мій улюблений герой".


Тиждень безпеки дитини

23-27 жовтня 2017 року в дошкільному закладі організовано і проведено Тиждень безпеки дитини. Впродовж Тижня було проведено багато різноманітних заходів:

- тематичні заняття;

- тематичні бесіди 

- навчальна евакуація на випадок пожежі;

- ознайомлення з професією пожежного-рятівника та засобами пожежогасіння;

- дідактичні ігри на закріплення знань щодо особистої безпеки;

- читання літературних творів щодо безпечної поведінки;

- виставки дитячих малюнків;

- бесіди-обговорення проблемних ситуації щодо безпечного поводження в довкіллі.

(фоторепортаж в розділі "Галерея")

Навчальна евакуація

25 жовтня відбулася навчальна евакуація вихованців та персоналу закладу на випадок пожежі. також пройшли навчання з пожежогасіння за участю пожежного інспектора Головного управління ДСНС України в Запорізькій області.


Музичне свято " Барви Золотої Осені"

18-20 жовтня 2017 року в групах пройшли музично-тематичні заняття "Барви Золотої Осені". Діти співали пісні та читали вірші про осінь, грали в музичні ігри та танцювали. А наприкінці отримали смачні дарунки від Осені - яблука.

(фоторепортаж в розділі "Галерея")


14 жовтня - День захисника України, День Українського козацтва,

свято Покрови Пресвятої Богородиці

День українського козацтва

13 жовтня 2017 року пройшли заходи з нагоди Дня українського козацтва. В групах пройшли тематичні заняття, на яких діти дізналися про історію виникнення козацтва та особливості козацького життя. Також вихованці  дізналися про  свято Покрови Пресвятої Богородиці - покровительниці козацтва.

Вшанування захисників Вітчизни

13 жовтня 2017 року, напередодні Дня захисника УкраЇни, пройшло традиційне покладання квітів да пам'ятника Воїнам-визволителям "Т-34". Діти груп старшого дошкільного віку "Капітошка" і "Фантазери" вшанували пам'ять воїнів, які віддали своє життя за свободу і мир Батьківщини.

Зустріч з військовим

Також цей день пройшла зустріч старших дошкільників з представником військової служби правопорядку лейтенантом юстиції Наливайко Марією Вікторівною, яка розповіла про збройні сили України, особливості військової служби та відповіла на численні питання вихованців.

(фоторепортаж в розділі "Галерея")

Благодійна акція - "Намалюй листівку воїну"

Напередодні свята "День захисника України" діти дошкільного закладу намалювали вітальні листівки та відправили їх в військову частину, де виконує військовий обов'язок батько одного з наших вихованців. 

військовослужбовці були дуже раді несподіваному святковому привітанню дітей.


Вистава "Нарушилка в країні Світлофорії"

12 жовтня 2017 року в дошкільний заклад завітали наші друзі з Запорізького областного театру ляльок. До уваги дітлахів було представлено виставу "Нарушилка в країні Світлофорії". Діти мали змогу більше дізнатися про Правила дорожньго руху, дорожні знаки та безпечну поведінку на дорозі.


Спортивне свято "Як козаки по сіль ходили"

10 жовтня 2017 року пройшли традиційні спортивні змагання для старших дошкільників "Перші кроки". Для дітей було організовано спортивне свято "Як козаки по сіль ходили", присвячене Дню козацтва. Після виконання розминки під пісню "І за волю, і за славу", козачата відправились по сіль верхи на конях, долаючи пороги Дніпра та усі перешкоди на своєму шляху. наприкінці свята команди козачат були нагороджені призами та грамотами. (фоторепортаж в розділі "Галерея")


Знайомимось зі школою!

05 жовтня 2017 року діти груп старшого дошкільного віку "Капітошка"  та  "Фантазери" , в рамках підготовки до навчання в школі, відвідали початкову ланку ЗЗШ № 15. Завуч початкової школи Вороніна Галина Вадимівна провела екскурсію для майбутніх першокласників. Діти познайомились з кабінетами, спортивною залою, комп'ютерним класом, пройшлися коридорами та послухали, як заманливо та надзвичайно дзвенить шкільний дзвоник.

(фоторепортаж в розділі "Галерея")


Наш гість - Запорізький обласний художній музей

22 вересня 2017 року до дітей завітали представники Запорізького обласного художнього музею. Вони познайомили дітей з жанром живопису "натюрморт".

Діти мали змогу більше дізнатися про особливості цього жанру, подивитись відео-презентацію та створити свій власний шедевр під керівництвом спеціаліста та педагогів.


Міжнародний день миру

21 вересня 2017 року в дошкільному закладі пройшов традиційний тематичний день, присвячений Міжнародному дню миру.

В групах пройшли тематичні заняття, бесіди, художня діяльність та читання творів за тематикою.

Діти груп старшого дошкільного віку "Фантазери" та "Капітошка" прийняли участь в флешмобі, якій організували студенти Запорізького національного університету.(фоторепортаж в розділі "Галерея")


Батьківські збори

З 19 по 21 вересня 2017 року пройшли батьківські збори в групах раннього, молодшого та середнього дошкільного віку. Завідувач ДНЗ Ляпіна О.О. та вихователь-методист Полікарпова І.В. розповіли про організацію освітньо-виховного процесу в дошкільному закладі.

Для батьків дітей раннього віку практичний психолог ДНЗ Кондрашевська А.В. надала консультативну допомогу з питання адаптаціїї дітей до умов дошкільного закладу.


Декада безпеки дорожнього руху "Увага! Діти  - на дорозі!"

 З 04.09 по 15.09 2017 року в дошкільному закладі пройшла Декада безпеки дорожнього руху! Впрожовж Декади було проведено багато різноманітних заходів:

- тематичні заняття та бесіди по ознайомленню з ПДР;

- дидактичні та рухливі ігри за тематикою;

- піші екскурсії до перехрестя;

- читання художніх творів;

- виставки дитячих малюнків 

1 вересня - День знань!

 

Колектив дошкільного закладу щіро вітає педагогів, дітей та батьків з початком нового 2017-2018 навчального року!

Бажаємо приємних вражень, цікавих подій та бажання дізнаватись нове!