Наші традиції

Що робить наш заклад відомим та привабливим?

Це -  колектив високопрофесійних, талановитих та небайдужих людей  та, звічайно, наші традиції. Традиційні заходи, які щорічно проводяться в дошкільному закладі, направлені на всебічний розвиток здібностей дитини та залучення батьків до активної участі в навчально-виховному процесі.

Традиційні заходи включають в себе багато напрямків  - патріотичне виховання, формування у дітей навичок здорового способу життя та особистої безпеки, навичок екологічної поведінки, розвиток творчих здібностей.

Запрошуємо Вас ознайомитись з нашими традиціями.


Міжнародний День Миру

21 вересня діть приймають участь в флешмобі, який організовують студенти Запорізького національного університету, присвячений Міжнародному Дню Миру.


Фестиваль фітнесу

У жовтні проходить Фестиваль фітнесу. Діти та педагоги змагаються в майстерності виконувати спортивні вправи під музику. Під час виступу використовуються спортивне знаряддя - обручі, прапорці, м'ячі, різнокольорові стрічки та ін..

Всі учасники Фестивалю нагороджуються грамотами за різними номінаціями та особливим вітамінним дарунком - яблуками.


Міський проект "Екологічний вектор"

В листопаді діти, батьки та педагоги приймають участь в Міському проекті "Екологічний вектор". На конкурс надсилаються творчі роботи (малюнки, аплікації, макети та ін.), які виконані дітьми при участі батьків або педагогів, та розкривають проблемні питання екології та охорони довкілля.Пошта Діда Мороза

В грудні,  напередодні Новорічних свят, відкривається пошта Діда Мороза - в фойє біля музичної зали встановлюється поштова скриня. Діти за допомогою батьків можуть написати листа до Діда Мороза та самостійно вкинути його в скриню.


Новорічна іграшка моєї сім'ї

Прикрашання дитячого закладу до Нового року - відповідальна і цікава справа. Кожна група прикрашає свою ялику іграшками, які втілюють героїв обраної української народної казки. 

Діти разом з батьками виготовляють прикраси з різноманітних матеріалів - паперу, ниток, тканини, соломи та ін.


Межрегіональний фестиваль ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"

В лютому діти 6-го року життя приймають участь у фестивалі ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив". Діти представляють розповідь про себе та виконують конкурсні завдання щодо вміння правильно та красиво говорити.Декада Українського мовлення

На початку березня проходить Декада українського мовлення, присвячена Шевченківським дням. в ході декади проходить багато заходів, направлених на ознайомлення з біографією та творами українського письменника, культурою та звичаями українського народу.


Театральний фестиваль

В березні діти та педагоги  груп презентують свої театральні постановки. Кожна група готує  театральну виставу за мотивами казок та оповідань. Вихованці мають змогу продемонструвати свої  здібності в актерскій майстерності, співах, танцях, а також побути в ролі глядачів.


Тиждень екологічних знань

В квітні проходить Тиждень екологічних знань. Діти  більше  дізнаються про екологічну ситуацію в Україні. Вчаться допомогати природі та запобігати її забрудненню. В ході Тижня проходять тематичні заняття, різноманітні ігри, спостереження, читання літературних творів екологічного спрямування.Спортивні змагання

В жовтні проходять спортивні змагання "Перші кроки" для старших дошкільників.

В квітні проходить спортивна зустріч "Веселі старти" між першокласниками ЗЗШ № 15 та випускниками старших груп дошкільного закладу.


Родинне коло-колиска патріотів

Щорічно, навесні, проводиться фестиваль "Родинне коло - колиска патріотів", який направлений на забезпечення активної участі родини в розвитку фізично й морально здорової, патріотично налаштованої особистості. Діти та батьки беруть участь у святах, розвагах, майстер-класах, які знайомлять з культурною спадщиною України, її природою, рідним краєм.Знайомимось зі школою

Впродовж року старші дошкільники знайомляться зі шкільним життям за допомогою педагогів та учнів ЗЗШ № 15. Діти ходять на екскурсії до школи, відвідують шкільні святкові заходи та приймають участь у спільних спортивних змаганнях.Вшанування пам'яті захисників Вітчизни

 Напередодні  Дня захисника України та Дня Перемоги  старші дошкільники вшановують пам'ять полеглих воїнів  покладанням квітів до пам'ятника "Воїнам-визволителям".